Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rozvrh jaro 2016 na týden 11-15.4+INFO

10. 4. 2016

Aktuální informace: 

 

KDY ZAČÍNÁME: Jarní tréninky naší Tenisové školy  začaly  od pondělí 4. dubna 2016.Od zítra 11.dubna bude platit týdenní rozvrh, který by se už měl měnit jen kosmeticky a příští týden bude vyvěšen již pevný rozvrh na celé jaro.   V případě, že byste se nemohli najít v seznamu nebo jste chtěli provést nějakou změnu, ozvěte se prosím co nejdříve (nejlépe emailem: mara@kravi-hora.cz). Prosím o včasné omlouvání dětí z důvodu nemoci, alespoň den před tréninkem emailem nebo sms.

 

POČASÍ: V případě, že prší a Vy váháte, zda je možné uskutečnit trénink, neváhejte nám zavolat, budeme Vás informovat. V průběhu letní sezony rušíme tréninky jen velmi výjimečně, příznivé klimatické podmínky a dobré podloží tenisových dvorců na Kraví hoře nám většinou umožňují hrát i bezprostředně po dešti. V případě extrémně nepříznivých podmínek budou skupinové tréninky probíhat v tělocvičně pod kurty 50m za hlavní vrátnicí a  budeme Vás informovat na našem Webu.

 

VÝBAVA NA TRÉNINK (S SEBOU): Tenisová raketa /možno i zapůjčit u nás/, pití, malý deníček, sportovní oblečení, tenisová obuv s hladkou podrážkou (aby se děti mohli přirozeně po antuce sklouznout a nedocházelo k poškození povrchu kurtu). S výbavou Vám poradíme a pomůžeme s vhodným výběrem.

 

Náhrady za absence: Omluvené hodiny (telefonicky nebo emailem minimálně 24 hodin před lekcí) mohou být nahrazeny v jiném termínu dle dohody a to v rozsahu maximálně 5 lekcí za pololetí. Neomluvené hodiny nelze nahradit!

Tréninkové jarní období:  4. dubna - 24. června 2016 .

 

Rozpis  ZDE (aktualizace 10. 4. 2016)

Na hodinách bude provedeno přesnější rozřazení dětí do výkonnostních skupin a může proto dojít ještě k drobným úpravám.

Přípravné turnaje: Každý měsíc budeme pro děti pořádat turnaje, na konci měsíce června budeme pořádat velký Masters Tournament 2016 o titul Šampiona Kraví hory.

Závodní tenis:Soupisky družstev a info budou zveřejněny během příštího týdne.

 
 

 


Kontakt

Areál VUT Kraví hora, Rybkova ulice, Brno

Zodpovědná osoba:
Marek Dostál, tel. 604 245 748,

REZERVACE: 773 117 177

mara@kravi-hora.cz


Statistiky

Online: 3
Celkem: 272020
Měsíc: 4155
Den: 143