Jdi na obsah Jdi na menu
 

Soutěže družstev 2016 -rozpis+soupisky

22. 4. 2016

V letošním roce 2016 budeme hrát tyto kategorie:

DOROST  – termíny: oblastní soutěže

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
1.5.2016
3
TJ Kraví Hora Brno Sokol Brno Žabovřesky
0:0
 
 
 
2
8.5.2016
6
ŽLTC Brno D TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
3
22.5.2016
12
TJ Kraví Hora Brno Tatran Starý Lískovec
0:0
 
 
 
4
29.5.2016
13
BLTC Brno TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
5
12.6.2016
20
BTK Ingstav Brno TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
6
19.6.2016
22
TJ Kraví Hora Brno Tenisový klub Tesla Brno
0:0
 
 
 
7
26.6.2016
27
Sokol Letovice TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 

 

SOUPISKA DOROST 2016:

Barker Jan,Tatíček Josef,Zachoval Jakub,Šilhánek Viktor, Kašparovský Bořivoj,Muller Lukáš,Dvořáček Jan,Helešic Martin,Koláček Tomáš, Rusín Matyáš,Pelčák Tomáš,Bodor Michael - Podzemná Daniela,Hrušková Eliška,Podzemná Erika, Kobzová Radka,Kašparovská Kateřina,Pešínová Šárka,Dostálová Alexandra, Vejválková Adéla

 

STARŠÍ ŽÁCI - termíny: Oblastní soutěže

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.4.2016
2
TJ Kraví Hora Brno TC Brno D
0:0
 
 
 
2
7.5.2016
7
ŽLTC Brno D TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
3
21.5.2016
11
TJ Kraví Hora Brno Sokol Brno Žabovřesky
0:0
 
 
 
4
28.5.2016
14
TK TILIA Brno B TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
5
11.6.2016
20
TJ Kraví Hora Brno TK Brno - Chrlice
0:0
 
 
 
6
18.6.2016
21
TJ Brno-Komín TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
7
25.6.2016
28
SK Jundrov Brno TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 

 

SOUPISKA STARŠÍ ŽÁCI:

Rusín Matyáš,Zachoval Jakub,Helešic Martin,Kašparovský Bořivoj, Janda Daniel,Kolařík Vojtěch,Koláček Tomáš,Bodor Michael,Dvořáček Jan,Pelčák Tomáš,Soukop Jiří,šebesta Jakub - Malá Alexandra,Pešínová Šárka,Kašparovská Kateřina,Vejválková Adéla,Dostálová Alexandra,Dospíšilová Nela,Ben Moyal Fabienne

 

MLADŠÍ ŽÁCI - termíny: Oblastní soutěže

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
1.5.2016
3
TJ Kraví Hora Brno Sokol Brno Žabovřesky
0:0
 
 
 
2
8.5.2016
6
ŽLTC Brno D TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
3
22.5.2016
12
TJ Kraví Hora Brno Tatran Starý Lískovec
0:0
 
 
 
4
29.5.2016
13
BLTC Brno TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
5
12.6.2016
20
BTK Ingstav Brno TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
6
19.6.2016
22
TJ Kraví Hora Brno Tenisový klub Tesla Brno
0:0
 
 
 
7
26.6.2016
27
Sokol Letovice TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 

SOUPISKA MLADŠÍ ŽÁCI:

Dvořáček Jan Matyáš,Bodor Michael Alfred,Šebesta Jakub,Soukop Jiří,Pelčák Tomáš,Helbich Jonáš,Jindra Jakub,Navrátil Denis,Hejl Vojtěch,Pelčák Jonáš - Kašparovská Kateřina,Dostálová Alexandra,Dospíšilová Nella,Ben Moyal Fabienne

 

BABYTENIS - termíny: Oblastní soutěže

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
15.5.2016
1
TC Brno D TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
2
TJ Kraví Hora Brno ŽLTC Brno D
0:0
 
 
 
4
22.5.2016
16
TJ Kraví Hora Brno TC Brno B
0:0
 
 
 
6
5.6.2016
26
Mosilana Brno TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
7
12.6.2016
31
TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno
0:0
 
 
 

SOUPISKA Babytenis:

Sýkora Jan,Litera Michal,Dostálová Adriana,Mráz Tomáš,Helbichová Doubravka Berta,Kolář Jan,Hlavoňová Anna

 
 

 


Kontakt

Areál VUT Kraví hora, Rybkova ulice, Brno

Zodpovědná osoba:
Marek Dostál, tel. 604 245 748,

REZERVACE: 773 117 177

mara@kravi-hora.cz


Statistiky

Online: 2
Celkem: 256087
Měsíc: 2648
Den: 88