Jdi na obsah Jdi na menu
 

Soutěže družstev dorost 2017 + info

20. 4. 2017

Dejte prosím vědět co nejdříve termíny,kterých se nebudete moci zůčastnit!!!

V letošním roce 2017 budeme hrát tyto kategorie:

DOROST  – termíny: oblastní soutěže:

Kolo
 
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.4.2017
1
SK Jundrov Brno TK Brno Bosonohy,z.s.
0:0
 
 
 
2
TJ Kraví Hora Brno TK Tuřany
0:0
 
 
 
3
SK Slatina ŽLTC Brno C
0:0
 
 
 
4
TK TILIA Brno Start Brno C
0:0
 
 
 
2
7.5.2017
5
Start Brno C SK Jundrov Brno
0:0
 
 
 
6
ŽLTC Brno C TK TILIA Brno
0:0
 
 
 
7
TK Tuřany SK Slatina
0:0
 
 
 
8
TK Brno Bosonohy,z.s. TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
3
21.5.2017
9
SK Jundrov Brno TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
10
SK Slatina TK Brno Bosonohy,z.s.
0:0
 
 
 
11
TK TILIA Brno TK Tuřany
0:0
 
 
 
12
Start Brno C ŽLTC Brno C
0:0
 
 
 
4
28.5.2017
13
ŽLTC Brno C SK Jundrov Brno
0:0
 
 
 
14
TK Tuřany Start Brno C
0:0
 
 
 
15
TK Brno Bosonohy,z.s. TK TILIA Brno
0:0
 
 
 
16
TJ Kraví Hora Brno SK Slatina
0:0
 
 
 
5
11.6.2017
17
SK Jundrov Brno SK Slatina
0:0
 
 
 
18
TK TILIA Brno TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
19
Start Brno C TK Brno Bosonohy,z.s.
0:0
 
 
 
20
ŽLTC Brno C TK Tuřany
0:0
 
 
 
6
18.6.2017
21
TK Tuřany SK Jundrov Brno
0:0
 
 
 
22
TK Brno Bosonohy,z.s. ŽLTC Brno C
0:0
 
 
 
23
TJ Kraví Hora Brno Start Brno C
0:0
 
 
 
24
SK Slatina TK TILIA Brno
0:0
 
 
 
7
25.6.2017
25
SK Jundrov Brno TK TILIA Brno
0:0
 
 
 
26
Start Brno C SK Slatina
0:0
 
 
 
27
ŽLTC Brno C TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
28
TK Tuřany TK Brno Bosonohy,z.s.
0:0
 
 

 

SOUPISKA DOROST 2017:

Tatíček Josef,Šilhánek Viktor,Kašparovský Bořivoj,Zachoval Lukáš,Muller Lukáš,Helešic Martin,Bodor Michael,Helbich Jonáš,Soukop Jiří,Šponer Teo,Horký Jakub,Kolařík Vojtěch

Kavínová Štěpánka,Hrušková Eliška,Pešínová Šárka,Vejválková Adéla,Kašparovská Kateřina,Dostálová Alexandra,Ben Moyal Fabiana

 

Starší Žaci -sled utkání:

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2017
1
TJ Brno-Komín SK Jundrov Brno
0:0
 
 
 
2
Tenisový klub Tesla Brno TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
3
ŽLTC Brno D ŽLTC Brno E
0:0
 
 
 
4
Sokol Brno Žabovřesky TK TILIA Brno B
0:0
 
 
 
2
6.5.2017
5
TK TILIA Brno B TJ Brno-Komín
0:0
 
 
 
6
ŽLTC Brno E Sokol Brno Žabovřesky
0:0
 
 
 
7
TJ Kraví Hora Brno ŽLTC Brno D
0:0
 
 
 
8
SK Jundrov Brno Tenisový klub Tesla Brno
0:0
 
 
 
3
20.5.2017
9
TJ Brno-Komín Tenisový klub Tesla Brno
0:0
 
 
 
10
ŽLTC Brno D SK Jundrov Brno
0:0
 
 
 
11
Sokol Brno Žabovřesky TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
12
TK TILIA Brno B ŽLTC Brno E
0:0
 
 
 
4
27.5.2017
13
ŽLTC Brno E TJ Brno-Komín
0:0
 
 
 
14
TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno B
0:0
 
 
 
15
SK Jundrov Brno Sokol Brno Žabovřesky
0:0
 
 
 
16
Tenisový klub Tesla Brno ŽLTC Brno D
0:0
 
 
 
5
10.6.2017
17
TJ Brno-Komín ŽLTC Brno D
0:0
 
 
 
18
Sokol Brno Žabovřesky Tenisový klub Tesla Brno
0:0
 
 
 
19
TK TILIA Brno B SK Jundrov Brno
0:0
 
 
 
20
ŽLTC Brno E TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
6
17.6.2017
21
TJ Kraví Hora Brno TJ Brno-Komín
0:0
 
 
 
22
SK Jundrov Brno ŽLTC Brno E
0:0
 
 
 
23
Tenisový klub Tesla Brno TK TILIA Brno B
0:0
 
 
 
24
ŽLTC Brno D Sokol Brno Žabovřesky
0:0
 
 
 
7
24.6.2017
25
TJ Brno-Komín Sokol Brno Žabovřesky
0:0
 
 
 
26
TK TILIA Brno B ŽLTC Brno D
0:0
 
 
 
27
ŽLTC Brno E Tenisový klub Tesla Brno
0:0
 
 
 
28
TJ Kraví Hora Brno SK Jundrov Brno
0:0
 
 
 

 

Soupiska Starší žáci:

Helešic Martin,Soukop Jiří,Bodor Michael,Helbich Jonáš,šponer Teo,Horký Jakub,Jindra Jakub,Kolář Jan

Dostálová Alexandra,Pešínová Šárka,Kašparovská Kateřina,Vejválková Adéla,Ben Moyal Fabiana

 

Mladší žáci jsou letos na hostování v klubu TILIA Brno Starý Lískovec:

Mladší žáci hostující: Bodor,Soukop,Jindra,Kolář Jan,Kašparovská,Dostálová

 

BABYTENIS-sled utkání:

Kolo
 
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
14.5.2017
1
TJ Kraví Hora Brno SK Tenis Tišnov B
0:0
 
 
 
2
SK Tenis Tišnov B TK TILIA Brno
0:0
 
 
 
3
TK TILIA Brno TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
4
   
0:0
 
 
 
2
14.5.2017
5
   
0:0
 
 
 
6
TJ Žďár nad Sázavou TK Bystřice n.Pernštejnem
0:0
 
 
 
7
   
0:0
 
 
 
8
   
0:0
 
 
 
3
21.5.2017
9
SK Tenis Tišnov A TJ Žďár nad Sázavou
0:0
 
 
 
10
TJ Kraví Hora Brno SK Tenis Tišnov A
0:0
 
 
 
11
TJ Kraví Hora Brno TJ Žďár nad Sázavou
0:0
 
 
 
12
   
0:0
 
 
 
4
21.5.2017
13
   
0:0
 
 
 
14
SK Tenis Tišnov B TK Bystřice n.Pernštejnem
0:0
 
 
 
15
   
0:0
 
 
 
16
   
0:0
 
 
 
5
4.6.2017
17
TK Bystřice n.Pernštejnem TK TILIA Brno
0:0
 
 
 
18
SK Tenis Tišnov A TK TILIA Brno
0:0
 
 
 
19
TK Bystřice n.Pernštejnem SK Tenis Tišnov A
0:0
 
 
 
20
   
0:0
 
 
 
6
4.6.2017
21
   
0:0
 
 
 
22
TJ Žďár nad Sázavou SK Tenis Tišnov B
0:0
 
 
 
23
   
0:0
 
 
 
24
   
0:0
 
 
 
7
11.6.2017
25
SK Tenis Tišnov B SK Tenis Tišnov A
0:0
 
 
 
26
   
0:0
 
 
 
27
   
0:0
 
 
 
28
TK TILIA Brno TJ Žďár nad Sázavou
0:0
 
 
 
8
11.6.2017
29
   
0:0
 
 
 
30
   
0:0
 
 
 
31
TJ Kraví Hora Brno TK Bystřice n.Pernštejnem
0:0
 
 
 

Soupiska Babytenis:

Richter Mikuláš,Sandecky David,Dostálová Adriana,Honzíková Natálie,Hlavoňová Anna,Hipšrová Magdaléna,Suchánek Filip

 

Minitenis-sled utkání:

Kolo
 
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
13.5.2017
1
TJ Kraví Hora Brno BLTC Brno
0:0
 
 
 
2
BLTC Brno TK Hrušovany o.s.
0:0
 
 
 
3
TK Hrušovany o.s. TJ Kraví Hora Brno
0:0
 
 
 
4
   
0:0
 
 
 
2
13.5.2017
5
TK Znojmo B TC Brno B
0:0
 
 
 
6
   
0:0
 
 
 
7
   
0:0
 
 
 
8
   
0:0
 
 
 
3
20.5.2017
9
Tenisový klub Mikulov, spolek TK Znojmo B
0:0
 
 
 
10
TJ Kraví Hora Brno Tenisový klub Mikulov, spolek
0:0
 
 
 
11
TJ Kraví Hora Brno TK Znojmo B
0:0
 
 
 
12
   
0:0
 
 
 
4
20.5.2017
13
BLTC Brno TC Brno B
0:0
 
 
 
14
   
0:0
 
 
 
15
   
0:0
 
 
 
16
   
0:0
 
 
 
5
3.6.2017
17
TC Brno B TK Hrušovany o.s.
0:0
 
 
 
18
Tenisový klub Mikulov, spolek TK Hrušovany o.s.
0:0
 
 
 
19
TC Brno B Tenisový klub Mikulov, spolek
0:0
 
 
 
20
   
0:0
 
 
 
6
3.6.2017
21
TK Znojmo B BLTC Brno
0:0
 
 
 
22
   
0:0
 
 
 
23
   
0:0
 
 
 
24
   
0:0
 
 
 
7
10.6.2017
25
BLTC Brno Tenisový klub Mikulov, spolek
0:0
 
 
 
26
   
0:0
 
 
 
27
TK Hrušovany o.s. TK Znojmo B
0:0
 
 
 
28
   
0:0
 
 
 
8
10.6.2017
29
TJ Kraví Hora Brno TC Brno B
0:0
 
 
 

Soupiska Minitenis:

Hudcová Eva,Hudec David,Filipi Dominika,Honzíková Veronika,Půža Richard,Kostroň Max,Vlček Martin,Arslan Say,Židlicky Madlen,Nováková Michaela

 
 

 


Kontakt

Areál VUT Kraví hora, Rybkova ulice, Brno

Zodpovědná osoba:
Marek Dostál, tel. 604 245 748,

REZERVACE: 773 117 177

mara@kravi-hora.cz


Statistiky

Online: 3
Celkem: 268684
Měsíc: 4105
Den: 144